Інциденти

У Кам’янці запрацював «Прозорий ЖЕК»

17 травня у Кам’янці-Подільському відбулася презентація проекту «Прозорий ЖЕК», що знаходиться на території м-ну Черемушки.

Участь у його відкритті взяв міський голова Михайло Сімашкевич, заступники міського голови, депутати міської ради та мешканці цього мікрорайону. Роботи по реконструкції  приміщеня ЖЕКу тривали протягом квітня-травня місяця.

Адміністратор, що координує роботу центру, зазначила, що перші відвідувачі оцінили новий центр обслуговування споживачів, позитивно.

Також мешканці відзначили, що із керівництвом Андрія Віннічука, новопризначеного директора, значно покращився благоустрій території, яку обслуговує цей ЖЕК.  Підтримали цікаву ідею керівника комунального підприємства міський голова Михайло Сімашкевич разом із депутатським корпусом міста.

Частково проект було профінансовано з міського бюджету , оргтехніку власним коштом придбали народний депутат України Володимир Мельниченко та міський голова.

Про те, що «Прозорий ЖЕК» є показовим для інших, зазначив Михайло Євстафійович.

«Ми бачимо, що наш проект вітають мешканці, отже і керівництво ЖЕКу і міська влада зробили правильний крок. Тому, наступним «прозорим» стане ЖЕК на м-ні Жовтневому»  сказав Михайло Сімашкевич.

Новини по темі

Back to top button