Кам'янець-Подільський

Кам’янець-Подільська «Свобода» презентувала збірку поезій та прози

8 червня у «Кав’ярні на Зарванській» презентували збірку поезії та прози молодих авторів, яку видала Кам’янець-Подільська районна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода». 

З привітальним словом до учасників презентації звернулися голова Кам’янець-Подільської «Свободи» Володимир Барановський, Дмитро Дячинський (керівник Кам’янець-Подільської «Студентської Свободи») та Едуард Крилов (член ВО «Свободи»).

Молодих поетів та прозаїків привітав і рецензент збірки – кандидат філологічних наук, викладач Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Віктор Притуляк.

У своїй передмові до збірки «Вірші та проза до Дня української мови і писемності» він зазначив наступне: «Ідея видати збірку віршів і прози, авторами якої є студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, виникла після успішного літературного вечора, присвяченого Дню української мови і писемності 9 листопада 2011 року.

У творах молодих літераторів, як у краплині води відобразились всі радощі й печалі нашого нинішнього життя, в яке вони вторгаються своїм палким поетичним словом. Кожен рядок вірша чи прозового твору стає свідченням того, що хвилює юні поетичні душі».

Під час творчого вечора автори зачитували свої твори, що вже увійшли до збірки, а також нові, тематика яких торкалася одвічних тем  любові, патріотизму та буднів рідної країни.

Як зазначають організатори, збірка поезій та прози талановитої молоді потрапить не тільки до особистих колекцій, а й на полиці бібліотек.

Фото Галини КОМАРНІЦЬКОЇ.

Новини по темі

Back to top button