Кам'янець-Подільський

Рятувальники відшукали трирічного хлопчика, який заблукав неподалік села

17 червня о 20:05 до Красилівського районного сектору Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області надійшло прохання допомогти у пошуках зниклої 3-річної дитини у с. Яворівці. Як з’ясувалося хлопчик грався на подвір’ї та близько 18:00 пропав. Пошуки батьків та родичів були марні.

На місце події о 20:06 було направлене відділення 14-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Красилів у складі 4 чоловік особового складу, а о 20:15 за сигналом «Збір-Аварія» здійснено збір особового складу Красилівських рятувальників та співробітників 23-го державного пожежно-рятувального поста смт. Антоніни в кількості 37 чоловік, які були залучені до проведення пошукових робіт.

Як іфнормують в ГУ ДСНС Україниу Хмельницькій області, рятувальники Держслужби з надзвичайних ситуацій Красилівського району, працівники Красилівського райвідділу міліції, кінологічної служби Управління МВС та місцеві мешканці здійснили обхід прилеглої території в радіусі 5 кілометрів.

О 21:50 фахівець по роботі з персоналом 14-ї державної пожежної частини Леся Пасєка знайшла малолітню дитину неподалік польової дороги, яка вела до сусіднього села на відстані 2 км від помешкання. Хлопчику надали необхідну психологічну допомогу та передали його матері.

Мама хлопчика від усього серця подякувала рятувальникам за надану допомогу у розшуку зниклої дитини.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до батьків – не залишайте малолітніх дітей без нагляду!

Новини по темі

Back to top button