Інциденти

У Кам’янці-Подільському може з’явитися канатна дорога

У Кам’янці-Подільському планують побудувати канатну дорогу. Така ініціатива надійшла від потенційного інвестора. Про це повідомляє  Ye.ua.

– У Кам’янці-Подільському відсутній електротранспорт. Якщо канатна дорога дешевша у будівництві, то велика ймовірність, що цей проект втілиться у життя. В інших містах я такого не бачив, це буде своєрідною диковинкою і потік туристів лише збільшиться, а це додатковий дохід для казни, – розповідає начальник відділу транспорту, зв’язку та дорожнього господарства управління інфраструктури та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації Петро Тарасюк.

За ідеєю, канатна дорога з’єднає Старе місто Кам’янця-Подільського із іншими мікрорайонами.

– Я не бачу як розширяти дороги, адже дерева та забудови не дають такої можливості. А канатна дорога це питання знімає. Крім того, будівництво канатної дороги у десятки разів дешевше, ніж впровадження тролейбусів чи трамваїв. Це ідеальний варіант. Найближчим часом цю пропозицію обговоримо із владою Кам’янця-Подільського, – каже Петро Тарасюк.

Начальник відділу транспорту, зв’язку та дорожнього господарства не виключає появи канатної дороги і в обласному центрі: «У Хмельницькому цей проект також актуальний – поєднати центр з іншими мікрорайонами. Це була би своєрідна екзотика. Думаю, багато хмельничан захотіли б побачити своє місто з висоти пташиного польоту. Звісно, все ще потрібно дослідити і вивчити, але я вважаю, що це перспективна ідея».

Фото www.cairns.com.au.

Новини по темі

Back to top button