Спорт

Сьогодні відбувся діалог на рівні області про розвиток спорту в Кам’янці

12 жовтня 2013 року за дорученням голови Хмельницької ОДА Василя Ядухи відбувся робочий візит начальника управління молоді і спорту департаменту освіти Хмельницької ОДА Олександра Данилюка до м. Кам’янця-Подільського. 

Напередодні Дня фізкультури і спорту Олександр Васильович зустрівся із відомим футболістом, параолімпійцем, заслуженим майстром спорту України, чемпіоном Європи та світу Віталієм Трушевим. Розмова відбулася за участю директора департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради А. Куземи, заступника директора департаменту, завідувача відділу молоді і спорту Ю. Козлова, тренерів Г. Паперовича, О. Петрова, В. Коробчука. 

Як інформують у Кам’янець-Подільській міській раді, основним завдання зустрічі був конструктивний діалог щодо фінансування та матеріально-технічного забезпечення спортивної галузі області та міста, ознайомлення із перспективними завданнями розвитку фізичної культури і спорту, обговорення проблем спортивної галузі в місті. Пропозиціями  від Віталія Трушева було створення спортивного майданчика по вул. Шевченка (район Руських фільварок) та виділення коштів із обласного бюджету на заміну покриття бігових доріжок на стадіонах ім. Тонкачеєва та К-ПНУ імені І.Огієнка. А. Кузема підняла питання про об’єднання зусиль ОДА та міста щодо завершення будівництва спортивного комплексу на базі Кам’янець-Подільського індустріального коледжу та продовження дії програми «Спортивний майданчик».

Новини по темі

Back to top button