Кам'янець-Подільський

Старе місто зустріло «республіканців»

Сьогодні на території Нового замку пройшов перший фестивальний день без перебільшення унікального проекту «RE$PUBLICA». Для нашого міста суміш музики та стріт-арту стала уже традиційною, адже цього року фестиваль «RE$PUBLICA» втретє зустрічає своїх шанувальників. 

Дебютний день видався на славу. Драйв, шалена енергетика, улюблені гурти та музичні ритми посприяли вдалому старту фестивалю. На головному концертному майданчику «республіканці» почули такі відомі гурти як «Тартак» та «С.К.А.Й», а також «Фіолет», «Фліт», «Відверті» та ін. Розпочало роботу і палаткове містечко.

В день відкриття фестивалю у спорт-пабі «Команда» відбулися поетичні читання для усіх бажаючих поділитися своїми поетичними рядками. Найкращі ж поети були запрошені на сцену Нічної Акустичної Поезії, яка стартуватиме 14 вересня о 22:00.

Також нагадаємо, що цього року організатори фестивалю разом з артистами візьмуть участь у прибиранні Смотрицького каньйону. Приєднатись до прибирання каньйону запрошуються усі охочі. Стартує акція 14 вересня об 11:00 на площі Польський ринок.

Окрім того, в суботу відбудеться марш вишиванок, який розпочнеться о 12:50 в парку ім. Т.Г. Шевченка. Від «Клітки» усі учасники вирушать на концерт! Організатори запрошують усіх охочих одягти свої вишиванки і приєднатись до урочистої ходи. «Давайте всі разом зробимо нашу «Республіку» ще чарівнішою! Під час ходи будемо співати українських пісень і знайомимося між собою». закликають у оргкомітеті.

Новини по темі

Back to top button