Інциденти

Кам’янецька ГО «Ініціатива & Розвиток» перемогла у Всеукраїнському конкурсі

Кам’янець-Подільська молодіжна громадська організація «Ініціатива & Розвиток» стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Візуалізуй Свої Дії». Про це повідомив у соціальних мережах відомий громадський діяч, режисер та оператор Андрій Заєць. Як стверджує автор переможного відео, підсумки підводились  за оцінкою жюрі та результатами інтернет-голосування.

Нагадаємо, що конкурс «Візуалізуй Свої Дії!» – це проект, який має на меті розкрити силу та потенціал громадянського суспільства України. Це оригінальні ідеї, наполеглива праця громадських активістів, які своїми щоденними ДІЯМИ роблять життя українців кращим. Діяльність численних громадських організацій, соціальні проекти, акції, та й просто добрі вчинки, які додають впевненості у тому, що дедалі більше українців перестають жити за принципом «моя хата з краю» та готові самостійно творити зміни, готові ДІЯти.

Всеукраїнський конкурс «Візуалізуй Свої Дії!» проводився завдяки грантовій підтримці міжнародної організації «Людство в Дії» (Humanity in Action) та Департаменту Жертв Війни та Пам’яті Міністерства Здоров’я, Добробуту та Спорту Нідерландів (Dutch Ministry of Health, Welfare and Sport, Department of War Victims and Remembrance). Проект також здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Після закінчення конкурсу ГО «Ініціатива & Розвиток» у соціальних мережах отримала привітання від посольства США в Україні та команди Міністерства Здоров’я, Добробуту та Спорту Нідерландів.

Фото politika.cn.ua.

Новини по темі

Back to top button