Інциденти

Активна молодь та її ініціативи – джерело культурницько-мистецького життя

9 жовтня у сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради відбулась молодіжна конференція «Ініціативна молодь – майбутнє і рушій розвитку будь-якої країни». Назва заходу говорить сама за себе – ініціативна молодь Кам’янця-Подільського презентувала свої проекти, ділилась досвідом громадської роботи та планами на майбутнє.

У конференції взяли участь найбільш активні громадські організації з більш як сотні зареєстрованих у нашому місті. Це, зокрема: МГО «Ініціатива і розвиток» (очільник Андрій Заєць), МГО «Молодіжний парламент» (Валентин Драгомерецький), Кам’янець-Подільська Станиця «Пласт» (Віктор Годний), Молодіжна університетська спілка «Клуб молодих поетів» (Юлія Старостіна), Соціо-культурний простір «Арт-Сховище» (Дмитро Романець), ГО «Чисті схили» (Вікторія Желіховська), МГО «Фундація регіональних ініціатив» (Андрій Рассказов), Спортивний рух «StreetWorkOut» (Ростислав Якубишин), «Формат СТУДЕНТА» (Богдан Горбатюк), сайт «Кам’янець-Подільський історичний» (Ольга Комарова).

Андрій Заєць у вступній доповіді окреслив коло питань та тенденції діяльності громадських молодіжних об’єднань. Зацікавив своїми роздумами та поділився досвідом здобуття грандів і Андрій Зоін – організатор міжнародного фестивалю «RE$PUBLICA».

Директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема під час виступу акцентувала увагу на тому, що «Усе починається з себе», тобто з кожного, хто є соціоактивним та прагне діяти у мистецько-культурницькому спрямуванні. В сесійній залі буквально зашкалювала концентрація ініціативної молоді, а також те чудове прагнення діяти, творити та реалізовувати щось нове, креативне, молодіжне та необхідне для мистецько-культурницького життя міста!

Якщо когось із читачів зацікавить певна організація та напрям її діяльності, то інформація про них завжди знайдеться на просторах інтернету чи методом «запитай у сусіда», оскільки про ці організації у Кам’янці-Подільському та за його межами відомо давно.

Єдине, що зазначу – тішить, безмежно тішить те, що молодь є дійсно активною у нашому місті. І це не черговий шаблонний вислів і не намагання прикрасити реальність. Численні заходи, проекти, ініціативи, реалізовані даними організаціями є прямим свідченням їх активності. Не втримаюсь і перелічу деякі із них: «Чотири Елементи Хіп-Хоп Культури», «People», «Фортеця-фест», «Епідемія доброти», «Зробимо Україну чистою», «Диво-гонка», «Свіжий вітер», «300 спартанців»«Аукціон побачень», фотосушки та інші.

Якщо вам відомі усі ці заходи, то значить ви – активна молодь! Якщо ні – тоді мерщій активізуйтесь та приєднуйтесь до діяльності молодіжних організацій нашого міста і побачимось на черговому заході, який організує та проведе ініціативна молодь!

Галина КОМАРНІЦЬКА, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button