Суспільство

Активна молодь та її ініціативи – джерело культурницько-мистецького життя

9 жовтня у сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради відбулась молодіжна конференція «Ініціативна молодь – майбутнє і рушій розвитку будь-якої країни». Назва заходу говорить сама за себе – ініціативна молодь Кам’янця-Подільського презентувала свої проекти, ділилась досвідом громадської роботи та планами на майбутнє.

У конференції взяли участь найбільш активні громадські організації з більш як сотні зареєстрованих у нашому місті. Це, зокрема: МГО «Ініціатива і розвиток» (очільник Андрій Заєць), МГО «Молодіжний парламент» (Валентин Драгомерецький), Кам’янець-Подільська Станиця «Пласт» (Віктор Годний), Молодіжна університетська спілка «Клуб молодих поетів» (Юлія Старостіна), Соціо-культурний простір «Арт-Сховище» (Дмитро Романець), ГО «Чисті схили» (Вікторія Желіховська), МГО «Фундація регіональних ініціатив» (Андрій Рассказов), Спортивний рух «StreetWorkOut» (Ростислав Якубишин), «Формат СТУДЕНТА» (Богдан Горбатюк), сайт «Кам’янець-Подільський історичний» (Ольга Комарова).

Андрій Заєць у вступній доповіді окреслив коло питань та тенденції діяльності громадських молодіжних об’єднань. Зацікавив своїми роздумами та поділився досвідом здобуття грандів і Андрій Зоін – організатор міжнародного фестивалю «RE$PUBLICA».

Директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема під час виступу акцентувала увагу на тому, що «Усе починається з себе», тобто з кожного, хто є соціоактивним та прагне діяти у мистецько-культурницькому спрямуванні. В сесійній залі буквально зашкалювала концентрація ініціативної молоді, а також те чудове прагнення діяти, творити та реалізовувати щось нове, креативне, молодіжне та необхідне для мистецько-культурницького життя міста!

Якщо когось із читачів зацікавить певна організація та напрям її діяльності, то інформація про них завжди знайдеться на просторах інтернету чи методом «запитай у сусіда», оскільки про ці організації у Кам’янці-Подільському та за його межами відомо давно.

Єдине, що зазначу – тішить, безмежно тішить те, що молодь є дійсно активною у нашому місті. І це не черговий шаблонний вислів і не намагання прикрасити реальність. Численні заходи, проекти, ініціативи, реалізовані даними організаціями є прямим свідченням їх активності. Не втримаюсь і перелічу деякі із них: «Чотири Елементи Хіп-Хоп Культури», «People», «Фортеця-фест», «Епідемія доброти», «Зробимо Україну чистою», «Диво-гонка», «Свіжий вітер», «300 спартанців»«Аукціон побачень», фотосушки та інші.

Якщо вам відомі усі ці заходи, то значить ви – активна молодь! Якщо ні – тоді мерщій активізуйтесь та приєднуйтесь до діяльності молодіжних організацій нашого міста і побачимось на черговому заході, який організує та проведе ініціативна молодь!

Галина КОМАРНІЦЬКА, спеціально для «7 днів».Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button