Інциденти

У житлових будинках міста розпочато опалювальний сезон

Відповідно до розпорядження міського голови Михайла Сімашкевича № 534-р в Кам’янці-Подільському з 1 жовтня розпочато опалювальний сезон. Традиційно першими отримали тепло лікарні, дитячі садочки та школи.

9 жовтня КП «Міськтепловоденергія» розпочала підключення опалення у житлові будинки міста. У перший день тепло отримали 150 будинків, ще 100 підключено станом на 16.00 10 жовтня. Робота не зупиняється, бригади підприємства продовжують роботу, щоб до вихідних встигнути підключити всі будинки.

На жаль, під час підключення тепла виникає багато проблем, які заважають спокійно подавати тепло. У багатьох будинках трапляються пориви, через що їх одразу доводиться виключати. Роботи по усуненню поривів виконуються максимально швидко. Також дуже багато проблем виникає саме через безвідповідальність деяких мешканців.

Незважаючи на те, що розпорядженням міського голови Кам’янця-Подільського з 9 вересня заборонено проводити будь-які роботи на теплових мережах, про що неодноразово повідомлялося через ЗМІ, деякі мешканці досі не встановили батареї, не закрили крани тощо. Це спричиняє затоплення квартир та унеможливлює вчасно розпочати опалювальний сезон в окремих будинках.

КП «Міськтепловоденергія» просить мешканців міста з розумінням поставитися до того, що початок опалювального сезону – це складний технологічний процес, який потребує регулювання систем тощо. Тому впродовж тижня-двох в окремих будинках можуть виникати проблеми, про які в першу чергу ми просимо повідомляти в аварійно-диспетчерську службу підприємства за номерами 3-49-20, 3-49-40. Всі заявки будуть прийматися та вживатимуться заходи щодо усунення недоліків.

Дякуємо за розуміння!

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».

Фото zik.ua.

Новини по темі

Back to top button