Інциденти

Сьогодні глава держави підписав указ про останній призов в Україні

Президент України Віктор Янукович підписав указ про останній призов та перехід на формування Збройних Сил на контрактних засадах. Про це інформує прес-служба глави держави.

«Я сьогодні зранку підписав указ. Вже більше призову не буде. Там все розписано, як будуть звільнюватися в запас солдати строкової служби, і підуть у цьому році останні, і більше не будемо призивати»,  сказав він, зауваживши, що набір на строкову службу збережеться лише у внутрішніх військах.

Президент підкреслив, що нині озброєння української армії, технології, що застосовуються в роботі, досягли того рівня, коли необхідне залучення кращих із кращих фахівців.

«Сьогодні в нас таке озброєння, такі військові технології, де потрібен дуже високий професійний рівень… Техніка дуже складна, тому армія зараз має бути професійна»,  сказав Віктор Янукович.

На переконання глави держави, до служби у Збройних Силах за контрактом мають іти «ті люди, які прагнуть до служби, яких тягне до військової професії».

«Зараз професійний підхід на контрактній основі – це та сама робота. Це військові професіонали, котрі мають забезпечити безпеку нашої держави»,  резюмував Президент.

Новини по темі

Back to top button