Інциденти

У Немиринцях запалав блакитний вогник

У с. Немиринці Cтарокостянтинівського району відбулися урочистості з нагоди завершення робіт по будівництву газопроводу до Немиринецької сільської ради, довжина якого становить понад 23 км, а протяжність внутрішніх вуличних мереж понад 16 км.

Уже понад 20 років мешканці територіальної громади чекали на газифікацію. Багато людей зневірилися у тому, що блакитне паливо запалає у їхніх будинках. Проте у 2011 році з державного бюджету було виділено близько 4 млн. грн. на будівництво підвідного газопроводу і у стислі, за словами будівельників, строки виконано роботи по газифікації.

Будівництво внутрішніх вуличних мереж проводилося коштом сільських мешканців. У Немиринецькій сільській раді люди показали неабияку згуртованість та активність. Газифікувати свої будинки виявили бажання понад 200 мешканців. Гарно спрацювали голови вуличних кооперативів, сільський голова, що дало змогу до настання морозів завершити роботи. Ще деякий час тривали перевірки технічного стану мережі й сьогодні урочисто запалено голубий вогник на території сільської ради та введено в експлуатацію газопровід.

На урочистий захід зібрались мешканці територіальної громади, представники влади району та представники Хмельницького будівельно-монтажного управління по газифікації. Поважні гості привітали мешканців сільської ради із такою знаковою подією для їх сіл.

Питання газифікації населених пунктів Старокостянтинівського району залишається пріоритетним у діяльності районної державної адміністрації і надалі, адже це великий крок для поліпшення умов життя людей, вирішення гострих соціальних та демографічних проблем.

За матеріалами adm.km.ua.

Новини по темі

Back to top button