Кам'янець-Подільський

20 років праці, творчості, концертів…

21 листопада народний аматорський інструментальний ансамбль «Концертіно» люб’язно зустрічав гостей в Мистецькій вітальні міської дитячої школи мистецтв (директор Валентина Рябчук), які прийшли сюди, щоб привітати учасників колективу з ювілеєм.

Усі, хто відгукнувся на запрошення, скористалися чудовою нагодою насолодитися музичними образами камерної інструментальної музики в інтерпритації колективу, який вже 20 років поспіль тішить вухо вибагливого слухача.

Як інформує прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, викладацький колектив було засновано в 1993 році як квартет, незмінним керівником якого є Оксана Бордюк. Вона виконує партію першої скрипки. Протягом тривалого часу основний склад неодноразово змінювався. Сьогодні до складу колективу входять друга скрипка – Галина Ярошевська, альт – Ольга Кріль, віолончель – Лілія Дюкар, контрабас – Віталій Бондін, фортепіано – Валентин Луценко, ударні – Олег Ящук. Розширення тембральної палітри ансамблю дає змогу слухачу почути знайомі твори в цікавих варіантах аранжування.

Працюючи над класичними творами таких композиторів як В.А.Моцарт, А.Вівальді, учасники ансамблю стежать за модними новаціями та не залишаються байдужими до нових музичних тенденцій. Результатом дослідження сучасної музики стають поповнення репертуару популярними творами Л.Ріда, А.П’яццоли, Г.Міллера та інших композиторів.

Велика мистецька родина школи мистецтв дуже багата на колективи різного складу, які завжди підтримують один одного. З вітальним словом та музичними подарунками на сцену вийшли народний вокальний колектив «Красниця» (керівник Оксана Гора) та ансамбль «Гармоніка» (керівник Валентина Солтис), який напередодні взяв участь в обласному конкурсі баяністів-акордеоністів викладачів та концертмейстерів і привіз грамоту за краще виконання твору українського композитора.

Учасники колективу «Концертіно» весь час знаходяться в творчому неспокої і, користуючись необхідними атрибутами: талантом, знаннями, вміннями, навичками, фантазією та уявою, залучають до цікавих проектів усіх небайдужих. Доказом тому став фінальний номер, в якому взяли участь керівник народного вокального колективу «Красниця» Оксана Гора, керівник зразкового хореографічного колективу «Максі» Микола Томайчук та керівник зразкового хореографічного колективу «Авангард» Тетяна Стаднік, яка, до речі, в минулому теж була ученицею Оксани Бордюк, і презентувала в дарунок танець.

Багаторічна кропітка творча робота колективу не може залишитися непоміченою, адже їх можна зустріти на будь-якому концертному майданчику нашого міста та області, що було відмічено гостею свята заступником директора департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, начальником управління культури і туризму Ольгою Чорнобиль, та директором школи Валентиною Рябчук.

Новини по темі

Back to top button