Суспільство

Вшанували пам’ять жертв Голодомору

Чимало трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, ніж Голодомор 1932-1933 рр. історія України не знає. Забути ці трагічні події, що увійшли в історію своєю жорстокістю і звіринністю в людській подобі, неможливо.

На знак скорботи за померлими у 1932-1933 роках під час Голодомору, 23 листопада кам’янчани пройшли скорботною ходою від майдану Відродження до скверу Васильєва, де відбувся мітинг-реквієм.

Від імені міського голови Михайла Сімашкевича звернувся до учасників мітингу секретар міської ради Анатолій Качуровський: «Cьогодні ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору. В умовах національного відродження України, розбудови її державності, важливого значення набувають питання всебічного дослідження раніше замовчуваних сторінок історії українського народу, пов’язаних з періодом тоталітарного режиму. У період між світовими війнами український народ пережив ще одну війну – Голодомор 1932-1933 років. Нехай вічним символом для полеглих буде вибудована нами, їхніми нащадками вільна незалежна і могутня Україна».

Звернувся до кам’янчан у день вшанування пам’яті жертв Голодомору і представник посольства Угорщини в Україні Антал Суромі.

Не залишилася осторонь і молодь міста, яка присвятила свої мистецькі виступи страшним сторінкам історії 1932-1933 років.

О 16.00 годині учасники заходу приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання, запаливши свічки пам’яті, які поклали біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button