Інциденти

Вшанували пам’ять жертв Голодомору

Чимало трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, ніж Голодомор 1932-1933 рр. історія України не знає. Забути ці трагічні події, що увійшли в історію своєю жорстокістю і звіринністю в людській подобі, неможливо.

На знак скорботи за померлими у 1932-1933 роках під час Голодомору, 23 листопада кам’янчани пройшли скорботною ходою від майдану Відродження до скверу Васильєва, де відбувся мітинг-реквієм.

Від імені міського голови Михайла Сімашкевича звернувся до учасників мітингу секретар міської ради Анатолій Качуровський: «Cьогодні ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору. В умовах національного відродження України, розбудови її державності, важливого значення набувають питання всебічного дослідження раніше замовчуваних сторінок історії українського народу, пов’язаних з періодом тоталітарного режиму. У період між світовими війнами український народ пережив ще одну війну – Голодомор 1932-1933 років. Нехай вічним символом для полеглих буде вибудована нами, їхніми нащадками вільна незалежна і могутня Україна».

Звернувся до кам’янчан у день вшанування пам’яті жертв Голодомору і представник посольства Угорщини в Україні Антал Суромі.

Не залишилася осторонь і молодь міста, яка присвятила свої мистецькі виступи страшним сторінкам історії 1932-1933 років.

О 16.00 годині учасники заходу приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання, запаливши свічки пам’яті, які поклали біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору.

Новини по темі

Back to top button