Інциденти

На українських автозаправках з’явилося зимове дизельне пальне

Зимове дизпаливо «Nano»

З 21 листопада власникам автівок з дизельним двигуном на українських автозаправках стало доступним спеціальне зимове дизельне пальне. Зокрема, у зв’язку зі зниженням температури повітря менше 0°С в мережі АЗК «SOCAR» розпочато реалізацію зимового дизельного пального TM «Nano».

Зимове дизельне пальне характеризується низьким вмістом парафінів і граничною температури фільтрованості до -26°С, при якій дизпаливо не кристалізується і вільно проходить крізь паливні фільтри.

Швидкий запуск двигуна при використанні зимового дизпалива «Nano» визначає його цетанове число 51. У морози воно забезпечує більший ККД дизельного двигуна і повне згоряння палива.

Зимове дизпаливо «Nano» відповідає екологічному стандарту «Євро-5», місткість сірки в ньому не перевищує 0,10 мг/кг.

До його складу також входять диспергатор парафінів, депресорна та миюча присадки. Усі ці компоненти перешкоджають осіданню парафінів, знижують температуру гелеутворення і помутніння, а також очищують паливну систему автомобіля від нагару.

Зимове дизпаливо TM «Nano» відповідає вимогам Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива і ДСТУ 4840:2007 (Паливо дизельне підвищеної якості).

Фото прес-служби компанії «SOCAR». PR

Новини по темі

Back to top button