Кам'янець-Подільський

В НСЖУ відкрилась виставка кращих світових фотожурналістів

У пресс-центрі НСЖУ відкрилась фотовиставка «EPA -10 years global», приурочена до 10-ї річниці роботи фотоагентства EPA на світових теренах. Фотожурналісти з багатьох країн світу спрівпрацюють з агентством, даючи можливість людям на всіх континентах відчути пульс сучасного життя – динамічного, трагічного, емоційного.

В оновленому прес-центрі НСЖУ відбулась презентація в Україні фотовиставки одного з провідних світових агентств фото та новин – European Pressphoto Agency (EPA). Експозиція є частиною великої виставки  «EPA -10 years global»,  зробленої кращими фоторедакторами EPA, та присвяченої 10-річчю створення власної всесвітної мережі фотокореспондентів агенції.

Як інформують в НСЖУ, European Pressphoto Agency (http://www.epa.eu/) засноване в 1985 році, як об’єднання 11-ти європейських національних агенцій новин та фото. Кращі результати їх щоденної роботи стали основою сервісу EPA.  Девіз агентства – Світ з іншої точки зору ( The world from a different angle).

У 2003 році EPA провела кардинальнее розширення, створивши власну всесвітню мережу фотокореспондентів. Сьогодні фотострчіка EPA  має  середньому до 1500 фотознімків щодня.  Фотографії EPA удостоєні престижних премій в Європі, Азії, Північній Америці та Африці.

Виставку підготовлено за сприяння Української Фото Групи, яка з 2003 року представляє EPA в Україні, надаючи можливість як провідним, так і невеликим українським ЗМІ використовувати сервіс EPA. За словами директора Української Фото Групи Ірини Тимофєєвої досвід створення та розвитку EPA може бути цікавим для українських ЗМІ, як показуючи  до яких плідних результатів може привести співпраця між ЗМІ з різних країн,  з різною формою власності та без великих початкових капіталовкладень.

Новини по темі

Back to top button