Інциденти

Інна Богословська заявила про свій вихід з фракції та Партії регіонів

Народний депутат Інна Богословська після силового розгону Євромайдану заявила про вихід з фракції і партії Партії регіонів.

Як інформує  Молодий буковинець, про це «Українській правді» повідомили у прес-службі депутата.

«Я виходжу з Партії регіонів і зі складу фракції Партії регіонів у парламенті», – процитувала прес-служба заяву Богословської.
За її словами, в Україні почали реалізацію сценарію з розвалу країни на частини.

«Ні в кого не повинно бути сумнівів, що в Україні почав реалізовуватися план по розділу суверенної і єдиної держави Україна на кілька частин», – заявила вона.

«Чи розуміє це Янукович, стурбований своєю владою, – невідомо, але такий план почав реалізовуватися під вивіскою Януковича руками опричників Путіна в Україні», – стверджує політик.

Вона закликала активізувати жителів Півдня і Сходу країни.

«Саме тому головне завдання сьогодні – підняти всіх тих громадян Півдня і Сходу, які не хочуть жити в путінській Росії і бути бидлячий козлами в цій бидлячий нео-імперії», – закликала Богословська.

«Центр і Захід все одно відкинуть страх і масово будуть відстоювати себе і власну країну. Впевнена, що на Півдні і Сході серед молоді абсолютна більшість хочуть європейських цінностей, а значить, і їхні батьки підтримають своїх дітей», – додала вона.

Вона пропонує сформулювати пропозиції, прийнятніі для Януковича.

«Запропонувати Януковичу варіант, який може вберегти Україну від кровопролиття і зберегти Януковича, членів його сім’ї та найближче оточення від відплати», –запропонувала вона.

Таким варіантом вона бачить «негайно звернутися до ЄС про скликання позачергового саміту Україна-ЄС для підписання Угоди про асоціацію, підписати угоду і подати у відставку».

Депутат закликала створити нову більшість у парламенті і зробити Верховну Раду політичним центром України.

«Перше і найголовніше – це створити нову більшість у парламенті і зробити з українського парламенту головний політичний центр України». – сказала вона.

Також вона вимагає від нової більшості звернутись до Рибака з вимогою організувати роботу парламенту.

«Якщо він не згоден або не в силах – він повинен подати у відставку, народ України буде йому вдячний», – заявила Богословська.

Фото zik.ua.

Новини по темі

Back to top button