Інциденти

Володимир Мельниченко засуджує насильство проти Євромайдану

Сьогодні після розгону «Беркутом» Євромайдану народний депутат України Володимир Мельниченко заявив про засудження насильницьких дій щодо мітингувальників та про свій можливий вихід з фракції Партії регіонів, якщо Верховна Рада не засудить застосування сили по відношенню до учасників мирної демонстрації. Про це інтернет-видання «7 днів» повідомили у прес-службі народного депутата.

«Застосування сили на Майдані Незалежності по відношенню до мирної демонстрації є категорично неприпустимим. Відео, яке побачила сьогодні вся країна, шокує. Якщо в Україні є парламент, він має дати свою оцінку цим подіям і зробити все, аби нічого подібного більше не повторилося», – заявив народний депутат, член фракції Партії регіонів Володимир Мельниченко.

За словами Володимира Мельниченка, молоді, яка стояла на євромайданах по всій країні, потрібно ставити пам’ятник.

«Вони висловили свою громадянську позицію, зробили це в мирний спосіб і без партійних стягів. Вони – майбутнє країни, багато в чому від них залежить, якою буде Україна через 10-20 років. Але до них не дослухалися, натомість втоптали в багнюку всі надії на порозуміння і цивілізований діалог, намагаючись розкрутити в суспільстві маховик насилля», – відзначив народний депутат.

Саме тому в парламенті має відбутися дуже серйозна розмова на цю тему.

«Я очікую, що Верховна Рада одностайно засудить застосування сили. Якщо цього не відбудеться, залишаю за собою право на вихід з фракції Партії регіонів, адже мої виборці доручали мені захищати права і свободи, а не покривати насилля по відношенню до мирних демонстрацій», – заявив Володимир Мельниченко.

Фото: klyuch.com.ua.

Новини по темі

Back to top button