Інциденти

Відбулася 50 позачергова сесія Кам’янець-Подільської міської ради

Сьогодні, 1 грудня, відбулася 50 позачергова сесія Кам’ янець-Подільської міської ради VI скликання. На порядок денний засідання було винесено одне-єдине питання: «Затвердження звернення щодо реагування на побиття учасників демонстрації, яке відбулося в місті Києві в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року та відновлення процесу євроінтеграції України».

У зв’язку з тим, що міський голова Михайло Сімашкевич наразі перебуває з робочим візитом у Празі, він написав своє звернення до громадськості міста, в якому дав оцінку останнім подіям, які відбулися в Україні.

Як інформує прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, Зачитав текст звернення секретар міської ради Анатолій Качуровський.

Розглядаючи питання не підписання Україною Угоди про Асоціацію з ЄС та жорстоке побиття учасників Євромайдану у Києві в ніч з 29 на 30 листопада, кожен депутат міської ради мав змогу висловити свою думку щодо цієї ситуації та запропонувати подальші кроки вирішення проблеми.

Після обговорень розглянули текст звернення від депутатів міської ради до Президента України Віктора Януковича та Голови Верховної Ради України Володимира Рибака наступного змісту:

«Ми, депутати Кам’янець-Подільської міської ради, обурені і засуджуємо події, які відбулися в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року на Майдані Незалежності в місті Києві, внаслідок яких постраждали учасники мирної демонстрації. Вимагаємо притягнути до відповідальності винних осіб.

Депутати нашої міської ради неодноразово звертались до Президента України та Голови Верховної Ради України стосовно підтримки вибору євроінтеграційного курсу держави. Це було волевиявленням не лише мешканців нашого міста,а й більшості українців. Проте Уряд прийняв рішення про призупинення переговорного процесу і Угода про Асоціацію України з Євросоюзом на саміті у Вільнюсі 28-29 листопада 2013 року підписана не була. Це питання є надзвичайно важливим для нашого народу. Наполягаємо терміново відновити перемовини та підписати Угоду про Асоціацію з Європейським Союзом.

Депутатський корпус Кам’янець-Подільської міської ради VI скликання переконаний, що всі ці події є наслідком непослідовної політики Уряду Микола Азарова щодо євроінтеграції України. Вимагаємо негайної відставки Кабінету Міністрів України».

З пропозицією внести поправку до тексту з вимогою, щоб Президент України Віктор Янукович вибачився перед українським народом за події, які сталися в ніч з 29 на 30 листопада виступив депутат обласної ради Сергій Ведерніков.

Враховуючи цю поправку, депутати кількістю у 27 голосів проголосували «за» затвердження вищенаведеного тексту звернення.

Фото informweek.com.

Новини по темі

Back to top button