Інциденти

Звернення міського голови до кам’янчан

Міський голова Михайло Сімашкевич, який наразі перебуває з робочим візитом у Празі, написав своє звернення до громадськості Кам’янця-Подільського, в якому дав оцінку останнім подіям, які відбулися в Україні.

Шановні кам’янчани, я надзвичайно стурбований останніми подіями, що відбулися в Україні. Сьогодні Конституція нашої держави гарантує кожному право збиратися мирно і проводити мітинги. Аналогічні гарантії містить Конвенція про захист прав людини, яка є частиною національного законодавства України. Проте, події вніч на 30 листопада з боку владних структур не мають ні пояснення, ні виправдання. Всі відеозаписи, які ми бачили, свідчать про те, що застосована фізична сила, була надзвичайно цинічною та жорстокою.

Я підтримую людей, які брали і беруть участь у мирних акціях і засуджую напад на Євромайдан.

Сьогодні я перебуваю з робочим візитом у місті Прага, де відбувається засідання Політичного комітету Ради Європейських муніципалітетів. Тут присутні близько двохсот мерів з різних країн світу. Міжнародна спільнота за європейський вибір України як шлях наближення до стандартів демократії та розвитку громадянського суспільства. Ми й надалі будемо відстоювати європейський курс країни. І незважаючи ні на що, я завжди підтримуватиму громаду нашого міста.

Вважаю, що ті, хто організував побиття демонстрантів, наших з Вами дітей, мають бути покарані.

Вірю у наше демократичне майбутнє, забезпечення прав і свобод людини. І нехай усіх нас береже Господь Бог.

Новини по темі

Back to top button