Інциденти

Рада провалила відставку Кабміну

Верховна Рада не змогла відправити уряд Миколи Азарова у відставку. Відповідне голосування відбулося сьогодні у парламенті.

За відставку уряду Миколи Азарова проголосували лише 186 народних депутатів. Примітно, що за відставку Азарова проголосували 1 депутат від Партії регіонів та 1 депутат-комуніст.

Як повідомляє Українська правда, перед самим голосуванням лідер фракції Компартії Петро Симоненко запропонував опозиції свій варіант проекту постанови про відставку уряду, де комуністи виписали свої претензії до Кабміну. За його словами усі члени КПУ підписали цей проект і готові його проголосувати.

Лідер «Батьківщини» Арсеній Яценюк з трибуни парламенту заявив, що опозиція готова проголосувати за цей проект. Але спікер Ради Володимир Рибак поставив на голосування проект опозиції, за який комуністи голосувати не захотіли. Рибак сказав, що проект комуністів ще треба зареєструвати і аж тоді його можна буде розглядати.

Після провалу відставки Азарова опозиція кинулася блокувати трибуну і президію Ради, але спікер встиг закрити ранкове засідання.

Відповідно до закону, цього року ініціювати відставку уряду Азарова уже неможливо.

Новини по темі

Back to top button