Кам'янець-Подільський

«Дебют» Олександра Гусіна

Напередодні новорічно-різдвяних свят у готелі «Reikartz» відкрилась перша виставка молодого фотографа Олександра Гусіна. Двадцять світлин, які автор презентував на розсуд кам’янчан та гостей міста, об’єднала лаконічна назва – «Дебют». 

Експозиція презентувала любителям фотомистецтва яскраві портерти, пейзажі, кольорові та чорно-білі замальовки автора. Упродовж святкових днів роботи фотографа планують презентувати гостям з Польщі, Росії та різних куточків України.

Юний та перспективний Олександр Гусін родом із Кам’янця-Подільского, навчався у Жовтневській загальноосвітнй школі І-ІІІ ступенів, потім Кам’янець-Подільському коледжі будівництва, архітектури та дизайну. Наразі здобуває освіту в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця. З 2013 року є членом фотоклубу «Погляд».

Фотографією захопився ще з дитинства. Тоді Олександр придумав собі й псевдонім – Коропейко. Для багатьох він звучить дивно, проте йому подобається. Як стверджує сам Гусін, в очах своїх друзів він завжди залишається диваком з добрим обличчям, хоча юний фотограф постійно напрочуд позитивний, щирий друг, з гарним почуттям гумору.

Улюблена справа завжди дає відчути Олександру присмак ейфорії. Наприклад, коли фотографує щасливі обличчя перехожих, незвичайну красу нашого міста. Інколи хочеться вловити такі моменти, що потрібно забиратись на найвищі точки і з ризиком та задоволенням робити хороші фото. Також доволі часто автор і сам любить побувати у кадрі.

Своє майбутнє Олександр хоче пов’язати з фотографією і досягти неабияких висот у цій індивідуальній сфері, адже кожна людина в об’єктиві фотоапарата бачить світ по-своєму.  Він прагне зробити життя насиченим, яскравим, наповненим шаленою радість та кольоровою палітрою енергії, настрою та натхнення.

Уже сьогодні Гусін працює над тим, щоб плани на майбутнє стали реальністю. Він бере активну участь у різноманітних фотовиставках та фотосушках, працює фотографом-волонтером на різноманітних фестивалях, таких, наприклад, як «Республіка», «Узвар», «Весільна фортеця». Безпосередньо проводив професійні сімейні, дитячі та весільні фотосесії, пройшов курси в освітньому центрі «Формат студента».

Попереду в Олександра ще багато задумів та ідей, які потрібно реалізувати. А ще більше сходинок, які потрібно здолати, щоб досягти поставленої мети.

Новини по темі

Back to top button