Кам'янець-Подільський

«Океан Ельзи» зібрався у великий стадіонний тур

Український гурт «Океан Ельзи» оголосив дати української частини великого стадіонного туру на підтримку нового альбому. Про це повідомляє УНН, посилаючись на прес-службу колективу.

До списку увійшли 27 міст країни. Особливістю туру на підтримку восьмої студійної платівки стануть концерти на спортивних аренах та стадіонах.

Тур почнеться 18 травня 2013 концертом в Мукачеві на стадіоні «Спартак», а завершиться українська частина виступом 28 вересня в київському Палаці спорту. Квитки на концерти майбутнього туру вже доступні в чотирьох містах через онлайн-продаж: Київ, Одеса, Харків, Донецьк.

Після закінчення виступів в Україні, з жовтня 2013-го учасники «ОЕ» відправляться в другу частину концертного туру країнами СНД і Північної Америки.

Зараз гурт працює над восьмою студійною платівкою, запис якої, за попередньо інформацією, заплановано на лютий-березень 2013 року. Сам альбом буде презентований у квітні майбутнього року. За словами лідера «ОЕ» Святослава Вакарчука, в гурту вже є 32 пісні, з яких музиканти виберуть 12-13, які увійдуть до фінальної версії альбому. Перший сингл з майбутньої платівки шанувальники зможуть почути в лютому 2013 року.

Фото vk.com.

Новини по темі

Back to top button