Інциденти

У Кам’янці поширюють чутки

Жахливі події про численних загиблих та поранених у столиці України провокують паніку в суспільстві. Не став винятком і Кам’янець-Подільський.

За останні декілька годин містом почали поширюватися численні чутки, які також, ймовірно, спрямовані на провокування паніки.

Як інформує портал актуальних новин ВЖЕ інфо, говорять про те, що у виконавчому комітеті побиті вікна, що десь сталися вибухи, що містом пересуваються численні загони тітушок, що плануються атаки на державні установи. Батьки терміново забирали своїх дітей зі шкіл.

Станом на 15:00 жодна з цих інформацій не підтвердилася.

Людям потрібно виваженіше ставитися до такої неперівеної інформації та зберігати спокій. Адже зрозуміло, що ця паніка комусь також дуже потрібна як знаряддя боротьби з народом.

Нещодавно це підтвердив і начальник міськвідділу міліції Юрій Дахно:

«Громадяни, сьогодні містом ширяться чутки про руйнацію держустанов, вибухи, безлади та загони “тітушок” на вулицях Кам’янця.

Зепевняю Вас, жодного грубого порушення громадського порядку в місті не було. Зберігайте спокій, не вірте почутому та не перевіреному, за необхідності одразу звертайтесь до міліції».

Новини по темі

Back to top button