Суспільство

У Кам’янці поширюють чутки

Жахливі події про численних загиблих та поранених у столиці України провокують паніку в суспільстві. Не став винятком і Кам’янець-Подільський.

За останні декілька годин містом почали поширюватися численні чутки, які також, ймовірно, спрямовані на провокування паніки.

Як інформує портал актуальних новин ВЖЕ інфо, говорять про те, що у виконавчому комітеті побиті вікна, що десь сталися вибухи, що містом пересуваються численні загони тітушок, що плануються атаки на державні установи. Батьки терміново забирали своїх дітей зі шкіл.

Станом на 15:00 жодна з цих інформацій не підтвердилася.

Людям потрібно виваженіше ставитися до такої неперівеної інформації та зберігати спокій. Адже зрозуміло, що ця паніка комусь також дуже потрібна як знаряддя боротьби з народом.

Нещодавно це підтвердив і начальник міськвідділу міліції Юрій Дахно:

«Громадяни, сьогодні містом ширяться чутки про руйнацію держустанов, вибухи, безлади та загони “тітушок” на вулицях Кам’янця.

Зепевняю Вас, жодного грубого порушення громадського порядку в місті не було. Зберігайте спокій, не вірте почутому та не перевіреному, за необхідності одразу звертайтесь до міліції».Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button