Інциденти

ТОП-10 добрих новин України у році, що минув

Цьогоріч попри масу скандалів та негативів в Україні траплялись і приємні моменти. Відтак, ми пропонує своїм читачам згадати найпозитивніші моменти українського інформаційного простору у 2012 році.

Україна успішно провела Євро-2012. Турнір залучив 1 мільйон 440 тисяч шанувальників і був першим турніром Євро, який продав 100% своїх квитків.

Українка Анастасія Петрик стала переможницею фіналу дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2012.

Україна нарешті переводить Збройні сили на контрактну основу. Останній призов заплановано на кінець наступного року.

Українські спортсмени цього року також нас тішили. На Олімпійських іграх у Лондоні українці виграли 20 нагород та посіли 14-загальнокомандне місце.

Потішили і паралімпійці. На паралімпійських іграх-2012 наша збірна завоювала 84 нагороди, посівши у загальному заліку четверте місце.

Фахівці Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова вперше в Україні виконали унікальну операцію з протезування аортального клапана без розрізу грудної клітки.

На Кіровоградщині поблизу села Небелівка Новоархангельського району члени спільної експедиції українських та британських вчених-археологів розкопали й дослідили поселення та храм з вівтарем часів трипільської культури. Поселення існувало шість тисяч років тому та вважається найбільшим у тогочасній Європі.

П’ятнадцятою чемпіонкою світу з шахів серед жінок стала 27-річна українка Ганна Ушеніна.

Понад 37 країн світу відкрили кордони для українців. Це країни, куди українці можуть їздити без віз строком до 30 діб.

Україна за минулий рік піднялася на 15 пунктів в рейтингу сприятливості ділового середовища, який щорічно складає Світовий банк і Міжнародна фінансова корпорація (IFC).

За матеріалами zaxid.net. Фото vk.com.

Новини по темі

Back to top button