Кам'янець-Подільський

Сестри Петрик подарували свої пісні юним кам’янчанам

Сьогодні, 30 грудня, у залі міського Будинку культури відбувся святковий концерт сестер Петрик, на який завітали народний депутат України Володимир Мельниченко, міський голова Михайло Сімашкевич, заступник міського голови Василь Сукач, начальник управління культури і туризму Ольга Чорнобиль, працівники виконавчого комітету міської ради, освітяни міста та вихованці навчальних закладів Кам’янця-Подільського. Саме для останніх і був організований передноворічний концерт.

Свято розпочалось із подарунків. Усі школярі та вихованці ДНЗ отримали від депутата Верховної Ради Володимира Мельниченка солодощі та календарики. А кожен охочий міг сфотографуватися з народним обранцем. І це був тільки початок…

Найбільший подарунок для усіх чекав попереду – виступ сестер Петрик, на який очікували з нетерпінням, адже про те, що переможниця дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2012 Анастасія Петрик разом із своєю сестрою Вікторією виступатиме у Кам’янці-Подільському, знали давно. А тут така нагода – почути сестер до новорічної ночі, коли дівчата співатимуть для усіх кам’янчан та гостей міста.

Виступ зірок світового рівня розпочався із привітального слова міського голови Михайла Сімашкевича та народного депутата України Володимира Мельниченка.

Упродовж години Вікторія та Анастасія Петрик дарували свою творчість присутнім. Чарівні голоси сестер долинали в усі куточки Будинку культури та западали в душу і серце юним і дорослим кам’янчанам. Навзаєм дівчата отримали квіти, цукерки, картини, шалені оплески і, звісно ж, любов своїх фанів.

Після концерту усі охочі мали змогу сфотографуватись з сестрами, отримати їхні візитівки та автографи.

Нагадаємо, що новорічний концерт Вікторії та Анастасії відбудеться на Ратушій площі у ніч з 31 грудня на 1 січня.

Новини по темі

Back to top button