Інциденти

Автобус з Великої Британії поселився у Кам’янці-Подільському

Нещодавно з Великої Британії до Кам’янця-Подільського, перепливши Ла-Манш, власним ходом прибув двоповерховий англійський автобус та зупинився поблизу стейк-хаузу «Лондон». В майбутньому автобус перетвориться на кафе.

Як розповів власник стейк-хаузу Георгій Телятицький порталу культури і мистецтва «Хронікер», автобус – колишнього ужитку, проте від того лише цінніший і раритетніший. Наразі його освітили вогниками. У такому вигляді він радуватиме кам’янчан до закінчення новорічних свят. Потім автобус на деякий час заберуть на переобладнання. У ньому встановлять відповідні меблі в англійському стилі, перетворивши на кафе.

«Автобус виглядатиме як діючий. Ніби він просто зійшов на деякий час з маршруту, – переконує Георгій Телятицький. – Якщо ми говоримо про англійський бренд, то відповідати йому повинен не лише ресторан «Лондон», але й зовнішнє середовище».

За словами власника, міська влада на втілення цієї ідеї згоду дала. Зазначивши при цьому, що підтримуватиме всі цікаві проекти в Кам’янці.

За матеріалами hroniker.net. Фото informweek.com.

Новини по темі

Back to top button