Спорт

Райський куток для екстремалів

Пішими маршрутами, печерними тунелями та гірськими сплавами – кам’янчан запрошують на два тижні забути про комп’ютер й поринути у світ активних пригод травневого вікенду «Подільський трикутник».

Неподалік селища Завалля, у райському куточку на річці Збруч, з 26 квітня до 11 травня у рамках проекту «Активна Україна» кожен зможе відчути себе по-справжньому вільною і спортивною людиною.  

Як інформує портал культури та мистецтва Хронікер, Хмельницький спелеологічний клуб «Атлантида» та київський «Власний шлях» організовують відпочинок зі спелео-турами, вейкбордингом (екстремальний вид спорту, що комбінує акробатику,   водні лижі, сноуборд), пішими, вело-прогулянками й на позашляховиках, скай-парком, бліц-сплавами, іншими активними розвагами.

Наразі в проекті зареєстровано близько 400 сміливців. Ціна участі – 250 грн з однієї людини. Сюди входить одноразове відвідування печери «Атлантида», канатового парку, спуск на підвісній переправі, бронювання місця під намет. Решта атракцій – за додатковим замовленням. Харчуванням кожен забезпечує себе самостійно. Бажано приїхати й з власним туристичним спорядженням.

Розваги підібрані таким чином, що зайняти себе зможуть як діти віком від 3-х років, так і люди старшого віку. Деталі реєстрації у проекті – на сайті «Активної країни» (UActive.com.ua).

До речі, під час відкриття цьогорічного туристичного сезону буде презентовано каву, яку виготовляють у печері «Атлантида». Це – ще один проект спелеологів, який тут планують розвивати у майбутньому за аналогом кав’ярні у Львівській шахті.

Новини по темі

Back to top button