Інциденти

У Кам’янці-Подільському згадали ліквідаторів Чорнобильської аварії

Майже три десятиліття минає з того жахливого дня в історії України – дня, коли стався вибух на Чорнобильській АЕС. Це дата, яку неможливо забути, стерти з пам’яті, бо вона ще довго матиме своє відлуння для майбутніх поколінь та сімей тих, кому довелося в перші ж години після аварії знаходитися в епіцентрі події. 

Двадцять п’ятого квітня біля пам’ятника Героям Чорнобиля відбувся мітинг, де вшанували пам’ять загиблих, які своїм героїзмом, не думаючи про власне здоров’я та життя, робили все для того, щоб зменшити наслідки катастрофи.

Як інформує прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, в заході взяли участь заступник міського голови Сергій Бабій, голова районної державної адміністрації Володимир Барановський, заступник голови районної ради Василь Бугерчук, представники громадських організацій, працівники виконавчих органів міської та районної  влад, кам’янчани.

“Чорнобиль назавжди залишатиметься для кожного з нас душевним болем, постійною тривогою і страхом за майбутнє дітей та онуків. Майже п’ятсот кам’янчан брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції і ми повинні пам’ятати імена тих героїв, які жертвуючи своїм життям намагалися мінімізувати наслідки страшної катастрофи для майбутніх поколінь. На жаль, події, які сталися в країні останнім часом – другий Чорнобиль, але я впевнений, що разом, в єдності ми зможемо подолати всі негаразди” – зазначив заступник міського голови Сергій Бабій.

Зі словами подяки до ліквідаторів на ЧАЕС та закликами до майбутніх поколінь не повторити страшної помилки з “мирним атомом” звернулися також голова районної державної адміністрації Володимир Барановський, помічник народного депутата Володимира Мельниченка Сергій Тимчук, заступник голови районної ради Василь Бугерчук, голова Всеукраїнської громадської організації “Союз Чорнобиль України” Володимир Гусєв.

Вшанували присутні ліквідаторів наслідків на ЧАЕС хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу.

Новини по темі

Back to top button