Війна

Лисець вшанував загиблих у Другій світовій війні

Лисець вшанував загиблих у Другій світовій війні22 червня в читальному залі Лисецької сільської  бібліотеки до Дня пам’яті та скорботи проведено засідання клубу «Краєзнавець» «Величний подвиг в ім’я людства – поза часом».

Хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих у Другій світовій війні.

До усіх присутніх звернулася староста села Т.М. Підлапушна. У своєму виступі вона зазначила: «Пам’ять про загиблих збереже Лисець – слава про них переможе віки».

Директор школи Н.М. Кубата у своєму виступі відмітила, що усі жителі Лисця, що  не повернулися до рідних домівок, могили яких розкидані по рідній та нерідній землі, залишаються у нашій пам’яті назавжди. Ніна Миколаївна – невістка остарбайтера П.Г. Кубатого поділилася спогадами про труднощі, які довелося пережити усім тим, кого вивезли на каторжні роботи, працювали в бауерів та на заводах і фабриках. Трудилися від зорі до зорі. Листи додому писати не доводилося, замість них – листівки, проте лише раз на місяць.

Завідуюча бібліотекою К.С. Теляча зробила огляд книжкової виставки «О, пам’ять, пам’ять ти священна, в собі несеш епоху й мить». Учениці 5 класу А.В. Стецюк та А.О. Стецюк  прочитали вірші А. Коляновського.

На завершення усі присутні поклали квіти до пам’ятника загиблих воїнів.

Теляча К.С., завідуюча Лисецької сільської  бібліотеки, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button