Інциденти

На Хмельниччині дванадцять голів РДА написали заяви на звільнення

На ранок 25 лютого 12 голів райдержадміністрацій Хмельницької області написали заяви на звільнення.

Цю інформацію Незалежному громадському порталу надав заступник керівника апарату-начальник організаційного відділу Хмельницької ОДА Василь Климчук.

Обезголовленими є Білогірський, Віньковецький, Волочиський, Городоцький, Деражнянський, Дунаєвецький, Кам’янець-Подільський, Старосинявський, Хмельницький, Чемеровецький, Шепетівський і Ярмолинецький райони.

У Волочиському, Деражнянському і Чемеровецькому районах голови РДА склали повноваженням після висловленням їм недовіри місцевими сесіями.

У відпустках перебувають 4 керівника районів: Ізяславського, Красилівського, Новоушицького і Славутського.

На лікарняному лише голова Теофіпольської РДА.

Продовжують виконувати посадові обов’язки голови Летичівського, Полонського районів.

«Сьогодні, як людина, я не можу стояти осторонь того, що відбувається в країні. Я категорично засуджую кровопролиття  та вбивство невинних людей.  Тому хочу оголосити, що складаю з себе повноваження  голови Кам’янець-Подільської районної організації Партії регіонів та  повідомляю про розпуск фракції Партії регіонів у Кам’янець-Подільській районній раді». – йдеться у зверненні голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Михайла Желізника, яке опубліковане на офіційному сайті РДА.

Також, як інформує портал актуальних новин ВЖЕ інфо, стало відомо, що заяву на звільнення написав і його заступник Павло Довгопол.

Новини по темі

Back to top button