Інциденти

У Кам’янці-Подільському намагалися заблокувати роботу управління освіти

Вчора у приміщення управління освіти та науки Кам’янець-Подільської міської ради без попередження завітали особи в масках, які вимагали блокування роботи освітян.

У зв’язку з цим до міського голови Михайла Сімашкевича звернулися педагоги дошкільних та середніх навчальних закладів міста й заявили про свою стурбованість ситуацією, що склалася. Вони зауважили, що переживають за учнів, бо всю відповідальність за дітей під час навчального процесу несуть вчителі, адже охорони у школах немає, а в сьогоднішній ситуації можна очікувати будь-чого, навіть того, що невідомі особи в масках прийдуть до навчального закладу.

Як інформує прес-служба Кам’янець-Поділсьької міської ради, за словами педагогів, батьки школярів сьогодні готові йти на перемовини з будь-якими силами, чи то Правим сектором, чи то Самообороною,  щоб ті дали  гарантію безпеки кам’янецьких учнів.

В свою чергу міський голова вкотре зазначив, що немає потреби ховати своє обличчя за маскою в місті, де чи не кожен другий знає один одного. Також Михайло Євстафійович підкреслив, що якщо є факти порушення роботи посадовців, потрібно повідомляти про них, а не зводити рахунки задовольняючи свої особисті амбіції, мстити за особисті образи, з’ясовувати міжособистісні стосунки.

«Маски – це лише привід до розпалювання злочинних дій осіб, які користуються ситуацією та вчиняють грабежі. Так, сьогодні вночі було скоєно напад на одного з жителів Кам’янеччини в приміщенні власного будинку. Невідомі в масках пограбували його помешкання. Тому прошу, не ховайте своє обличчя і не провокуйте цим, можливо, навіть заїжджих з інших областей осіб» – зауважив мер міста.

Новини по темі

Back to top button