Кам'янець-Подільський

Вальсували у «Версалі»

Кам’янець-Подільський – місто особливе та унікальне. У цьому, напевно, нікого вже не потрібно переконувати. Приємно, що вічно молодому Кам’янцю є чим і ким пишатися. Зокрема, талановитою молоддю, яка 24 квітня у ресторані «Версаль» вкотре продемонструвала свої вміння на IV міському конкурсі танцю «Шкільний вальс», що проходив під патронатом міського голови Михайла Сімашкевича та за підтримки народного депутата Володимира Мельниченка.

Участь у заході взяли колективи майже усіх шкіл міста, які змагалися між собою у наступних категоріях: велика група (більше 8 пар), мала група (менше 8 пар) та пара.

Як інформує Кам’янець-Подільська міська рада, конкурс  був започаткований міською радою старшокласників «Нова генерація лідерів» у 2011 році.

Мета заходу – розвиток творчих здібностей учнів, формування танцювальної культури, навичок здорового способу життя, залучення учнів до європейської культурної спадщини.

Від імені мера міста присутніх привітав заступник міського голови Василь Сукач.

Двогодинне шоу промайнуло, мов одна мить.

Номінація «Танцювальна пара». У цій категорії боротьба була особливо напруженою, тому журі конкурсу визначило не тільки «Короля і королеву», а й «Принца і принцесу»  балу, якими стали Ярослав Савчук (учень 10-го класу гімназії) та Катерина Юр’єва (учениця 9-го класу СЗОШ №5); Тарас Пиріжок та  Марта Рикаловська (учні 11 класу НВК №9). Ці дві пари розділили між собою І місце.

ІІ місце посіли танцювальні пари ЗОШ №2 та НВК №8.

Номінація «Мала група». І місце – НВК №9. ІІ місце – НВК №13, ліцей. ІІІ місце – СЗОШ №5, НВК №16 та НВК№17.
Номінація «Велика група». І місце – колектив гімназії. ІІ місце – НВК №9.

Сім колективів отримали дипломи у  різних номінаціях.

Спонсори конкурсу –  група компаній «Нова Будова» вручили всім переможцям клубні картки «Нової будови».

Організаційні заходи щодо проведення  конкурсу у цьому році  взяли на себе лідери  учнівського самоврядування ЗОШ №2, 6 та 10.

Фото Олега СІНЬКОВА.

Новини по темі

Back to top button