Інциденти

День молоді буде розмаїтим

День молоді

Двадцять дев’ятого червня молодь Кам’янця-Подільського відзначатиме своє свято – День молоді. Про заходи, що чекають кам’янчан та гостей міста у день свята, представникам ЗМІ розповіли активісти міста.

Як інформує прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, всі охочі, кому небайдужа доля міста та держави матимуть змогу взяти участь в молодіжному круглому столі на тему «Ініціативна молодь – майбутнє і рушій розвитку будь-якої країни», який відбудеться 27 червня в сесійній залі міської ради.

Найбільше розваг та заходів чекає на молодь безпосередньо в неділю – 29 червня. Як розповів голова громадської організації «Ініціатива і розвиток» Андрій Заєць, кожен зможе обрати те, що йому до душі і стовідсотково нудьгувати не доведеться.

З нагоди свята у сквері Гунські криниці танцюватимуть брейк-данс, співатимуть пісні місцеві гурти, демонструватимуть показові виступи учасники молодіжного руху Street Workout, декламуватимуть поезію та прозу читці. Як зазначив керівник творчого об’єднання «Фенікс» Ігор Старенький, працюватимуть літературні митці за принципом вільного мікрофона, тобто будь-хто зможе поділитися з присутніми своєю творчістю.

Також буде організована фотосушка, світлини з якої можна буде придбати. Як повідомили організатори, гроші, отримані за фото будуть передані військовим. Матимуть можливість жителі та гості міста переглянути і театралізоване дійство «Проблеми сучасної молоді».

Активних та допитливих організатори запрошують на квест «Вулицями старовинного Кам’янця». Все, що потрібно його учасникам – набір квестера (блокнот, олівці, телефон, карта міста, гроші, вихід в Інтернет та заявка на участь, яку можна подати за тел. 097 982 55 09, або на сторінці в Контакті https://vk.com/questkamyanets).

Новини по темі

Back to top button