Кам'янець-Подільський

К-ПНУ презентував медійну новинку – «Студентський меридіан online»

Сучасна епоха диктує свої реалії: кожен новий день середньостатистичний студент українського вишу починає зі статусу «online» в соціальних мережах, форумах, інтернет-блогах та на інших офіційних сайтах. Все це задля того, щоб оперативно бути в курсі всіх справ. Молодь активно спілкується, завантажує різноманітні медіа-файли, в т.ч. й електронні версії книг, журналів, газет. 

Тому редакція вирішила суттєво оновити звичний формат офіційної газети Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, щоб зробити її більш актуальнішою і цікавішою для наших студентів та абітурієнтів. Редакція врахувала усі побажання студентства нашого вишу щодо оновлення часопису. Газета отримала новий дизайн, стала цікавішою за інформаційним наповненням для молоді. 

До того ж у травні 2013 року була втілений у життя інший цікавий проект: був розроблений перший випуск сучасного кольорового електронного додатку «Студентського меридіану online» і опублікований на офіційному сайті нашого університету (www.kpnu.edu.ua). Відтепер усі читачі матимуть можливість завантажувати нові випуски у форматі pdf-файлу двічі на місяць, з такою ж періодичністю як і електронну версію звичної друкованої газети «Студентський меридіан».

Ні для кого не є секретом, що більшість читачів слідкують за появою кожного нового електронного номеру газети на сайті, тому і цей додаток не залишиться поза увагою.

Ольга КОМАРОВА, головний редактор «Студентського меридіану online», спеціально для «7 днів».


Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button