Суспільство

Обговорили проблеми ринку

24 липня міський голова Михайло Сімашкевич зустрівся з підприємцями ринку для обговорення питань, які їх наразі цікавлять.

На початку зустрічі представники ринку повідомили про те, що вони створили власну громадську організацію, яка нараховує близько 1500 осіб, і в подальшому вони вивчатимуть всі питання, які стосуватимуться роботи їхнього підприємства.

Як повідомляють у Кам’янець-Подільській міській раді, також підприємці подякували міській владі за те, що допомогла їм вирішити проблему з реконструкцією ринку, відзначивши при цьому позитивні результати співпраці.

Окрім того, учасники зустрічі поцікавилися яким бачить подальший розвиток КВЗП «Кам’янець-Подільський» міський голова.

– Я вже говорив про те, що питання реконструкції ринку не на часі і найближчі декілька років все залишатиметься так як є. Сьогодні, враховуючи надзвичайно складну ситуацію в країні, коли немає можливості створити нові робочі місця, я розумію, що робота, яка у вас є – єдина можливість забезпечити сім’ю. Попри те, що були домовленості з інвесторами про відкриття сміттєпереробного, насіннєвого, запуску «Приладобудівного» заводів та «Електрону», через події в країні, ніхто не ризикує вкладати кошти в розвиток промисловості. Тому ті, хто працює на КВЗП, будуть там працювати. – зазначив Михайло Сімашкевич.

Висловили учасники зустрічі і незадоволення тим, що кошти, які отримує їхнє підприємство ідуть на баланс Кам’янець-Подільського районного споживчого товариства. Міський голова нагадав, що майже одразу після того як став мером міста, він порушував питання про те, щоб повернути ринок в комунальну власність міста, але самі ж підприємці відмовилися.

Завершилася зустріч обговоренням проблемних питань міста та ринку зокрема. Так підприємці порушили питання стихійної торгівлі перед центральним ринком та по вул. Князів Коріатовичів , адже особи, які там реалізують свою продукцію не сплачують ніяких коштів. Михайло Сімашкевич дав одразу ж доручення створити робочу групу з представників податкової інспекції, правоохоронних органів та працівників ринку для того, щоб спільно постійно контролювати нелегальних продавців.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button