Інциденти

До Кам’янця-Подільського завітали представники міграційної служби

До Кам'янця-Подільського завітали представники міграційної служби

25 липня представники Державної міграційної служби України завітали до Кам’янця-Подільського для участі у виїзному розширеному засіданні Колегії.

Як повідомляють у прес-службі міської ради, учасників зібрання привітав міський голова Михайло Сімашкевич: «Міська влада завжди співпрацювала з міграційною службою, однак сьогодні як ніколи, ми відчуваємо професіоналізм та відповідальність її працівників, які допомагають оперативно вирішувати питання переселенців, які приїжджають до нас зі сходу. Нам надзвичайно приємно, що ви обрали для проведення свого заходу саме Кам’янець-Подільський. Бажаю плідної роботи та гарного проведення часу в місті».

Продовжилось засідання колегії обговоренням організації роботи з надання адміністративних послуг територіальними органами Державної міграційної служби у першому півріччі 2014 року. 

Про підсумки роботи служби доповів голова ДМС Сергій Радутний. Також на порядок денний було винесено питання про стан виконання територіальними органами Державної міграційної служби законодавства у сфері правового статусу іноземців та осіб без громадянства та організацію діяльності ПТПІ та ПТРБ, про результати роботи територіальних органів ДМС з питань оформлення і видачі паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, реєстрації місця проживання та громадянства.

Завершилось засідання обговоренням недоліків в роботі територіальних органів Державної міграційної служби.

Новини по темі

Back to top button