Інциденти

Новорічний подарунок для дитячої бібліотеки

Завершилась акція зі збору дитячих книжок «Скринька казочок для маленьких діточок», ініційована патріотичним центром Хмельницької міської ради учнівського самоврядування «Нова генерація міста». Святковий подарунок від школярів міста отримала Хмельницька бібліотека-філія №10 ім. Д. Брилінського.

Ініціативу дітей підтримала та допомогла в реалізації на усіх етапах акції координатор міської ради самоврядування Ольга Володимирівна Валькова.

Як повідомляє Хмельницька обласна рада старшокласників, до акції долучилися найактивніші представники учнівського самоврядування: колегіум ім. В. Козубняка, СЗОШ №22 та ЗОШ №31. Разом зібрали близько 200 книжок. Це казки, повісті, навчальні посібники, хрестоматії, журнали та інше.

Активна молодь міста – а саме вона складає раду учнівського самоврядування – виступає однозначно «ЗА» читання. Тому з метою поповнення фонду дитячої бібліотеки та популяризації читання і була проведена дана акція. Протягом трьох тижнів тривав збір книжок. Школярам запропонували переглянути свої книжкові шафи і пошукати дитячі книги, які вже не читаються. Учні із задоволенням подарували частинку своєї домашньої бібліотечки маленьким читачам.

У четвер, напередодні Нового року, книжки, а також іграшки для оформлення дитячої кімнати, привезли до бібліотеки. Завідувач Дроздова Олена Володимирівна підготувала для представників ради самоврядування подяку за організацію акції, щирість душі та безкорисну щедрість.

Акція фінішувала успішно! Бібліотекарі раді святковому подарунку, а школярі щасливі, що змогли зробити справжнє новорічне диво і подарувати комусь радість. Рада активних школярів щиро вітає хмельничан з Новим роком та Різдвом Христовим! Творімо добро разом і вірмо в чудеса!

Новини по темі

Back to top button