Інциденти

Фотографи збирають кошти для армії

Олександр Тарнавський

Напередодні Дня Незалежності України в Кам’янці-Подільському стартував довготривалий фотопроект «Разом до перемоги!». Організатори – Алла Ремпель та Христина Руссу. Акція спрямована на збір коштів для військовослужбовців, що знаходяться в зоні АТО. Ідею такого проекту кам’янецькі фотохудожники запозичили в своїх колег з Луцька, де уже відбулась аналогічна акція.

– Зовсім нещодавно слово «мир» було для нас таким звичним словом, як, наприклад, небо чи сонце. Проте, на жаль, сьогодні неспокій та горе охопили нашу рідну країну. І за МИР нам уже потрібно боротись. Щодня, коли над нами і нашими дітьми мирне небо, на сході гинуть українські військовослужбовців. Прогулюючись тут, у своєму місті, ми в змозі допомогти нашим рідним воїнам, що захищають нас. Мир настане, ми переможемо. Ми в це віримо! – зазначає Алла Ремпель.

Суть проекту полягає в тому, що кожен бажаючий може сфотографуватися із національною символікою на фоні державного прапора та заплатити за фото таку ціну, яку вважає за потрібне. Приєднатися до акції можна з 18:00 до 21:00. Майже щодня. Слідкуйте за анонсами у соцмережах і один із кам’янецьких фотографів-професіоналів чекатиме усіх охочих біля центрального входу готелю «7 днів».

Як повідомляють ЗМІ, до акції вже приєдналася Катерина Костик. Один із вечорів на проекті провів й відомий у місті фотограф Олександр Тарнавський. Як зізнається фотохудожник, на акцію люди реагують по-різному, проте позитивних та добрих людей значно більше.

– Проект цікавий та необхідний. – наголосив Олександр.

Як зазначають організатори, акція триватиме доти, доки буде потрібно. Кошти збирають для придбання бронежелетів та необхідної амуніції для воїнів АТО.

Переглянути та завантажити своє фото можна у соціальних мережах Facebook (facebook.com/events/489892597822315) та Вконтакті (vk.com/event75677364).

Фотопроект «Разом до перемоги!»

Віктор Годний

Фотопроект «Разом до перемоги!»

Фотопроект «Разом до перемоги!»

Фото з архіву проекту «Разом до перемоги!».

Новини по темі

Back to top button