Кам'янець-Подільський

«Балачки» вже у Львові

Віоліна Ситнік

На початку серпня інтернет-видання «7 днів повідомляло про те, що літературна агенція «Discursus» готує до видання книжку «Балачки про все на світі». Сьогодні ж, 11 вересня, на XХІ Форумі видавців відбудеться її презентація. Автори нової роботи – четверо киянок (Марина Братко, Слава Світова, Оленка Некрасова і Мирослава Кошка) та кам’янчанка Віоліна Ситнік – вже у Львові.

До презентації своєї книжки письменниці підійшли з усією відповідальністю. Продумали кожен момент, усі деталі. На Форумі презентують не тільки книгу, а й, власне, самих себе. Для цього авторки відзняли персональні буктрейлери. Як стало відомо, на відео письменниці постають у різних образах. Для натхненних і окрилених – Слава, мрійливих і романтичних – Міра, веселих і енергійних – Віоліна, яскравих і спокусливих – Оленка, а для спортивних і екстремальних – Марина.

Як готувалась до презентації кам’янчанка Віоліна Ситнік, бачили кореспонденти нашого видання.

5 вересня письменниця працювала над створенням свого буктрейлеру. Автором та режисером відеороботи став відомий на Хмельниччині режисер Андрій Заєць. Зйомки відбулись на Лебединому озері у Кам’янці-Подільському.

А вже 7 вересня із письменницею відзнято фотосесію. Автором світлин став фотограф Олег Сіньков, який, нагадаємо, працює для інтернет-видання «7 днів» на усіх наймасштабніших заходах Кам’янця-Подільського й України.

Буктрейлер та світлини із фотосесії помандрують разом із «Балачками» та Віоліною Ситнік по всій Україні. Львів – перше місто, в якому презентують і книгу, і відео, і світлини.

Нагадаємо, що «Балачки про все на світі» – це саме життя, це короткометражка, героїні якої знайомі тисячу років, це телефонна розмова, що починається зі слів: «О! Тільки-но про тебе згадала!..» Це чудовий настрій, це вибуховий сміх і це ТВОЯ історія теж.

Фото Олега СІНЬКОВА.

Новини по темі

Back to top button