Інциденти

У Києві на свята курсує ретро-поїзд

На час різдвяних свят, навколо української столиці – міста Київ – ходить ретро-поїзд, на якому всі бажаючі можуть прокотитися і насолодитися двогодинною екскурсією по місту.

Незвичайний склад відправляється з першої платформи вокзалу станції Київ-Пасажирський в 14:31 і курсувати навколо міста впродовж майже двох годин. До локомотиву приєднані два вагони – один пасажирський та один вагон-ресторан.

Всі пасажири ретро-поїзда по закінченні екскурсії можуть відвідати виставковий майданчик, що розташована на 14-му шляху станції Київ-Пасажирський, повідомляє УНН. Для того щоб туди потрапити, пасажирам потрібно буде лише пред’явити свій проїзний квиток, куплений для подорожі на ретро-поїзді. На виставковому майданчику пасажири можуть ознайомитися з історією цього рухомого складу.

Слід також нагадати, що 7 січня на головній вулиці Києва Хрещатик розпочнеться концертна програма під назвою «Христос народився! Славимо його!». Розважати гостей буде академічний український фольклорний етнографічний ансамбль Калина.

Новини по темі

Back to top button