Інциденти

Сімашкевич зустрівся з послом Японії

Сімашкевич зустрівся з послом Японії

8 жовтня посольство Японії в Україні провело останній офіційний прийом Тоічі Саката як повноважного представника Японії в нашій державі, оскільки каденція його перебування в Україні наближається до завершення. На запрошення посла прибув до столиці й міський голова Михайло Сімашкевич, щоб висловити слова поваги, дружби і щирої вдячності за співпрацю та підтримку Кам’янця-Подільського.

Як інформують у Кам’янець-Подільській міській раді, завдяки перемовинам, які проводив Михайло Сімашкевич зі стороною Японії, Кам’янець-Подільська міська лікарня № 1 отримала грант в програмі уряду Японії «Кусаноне» на переоснащення акушерської служби.

На кошти виділені урядом цієї країни, придбано апарат УЗД преміум-класу та апарат для респіраторної підтримки новонароджених, які народилися передчасно.

– Допомога інвестора нашій медицині в сьогоднішній ситуації в країні – дуже вагома підтримка для міста. Тому, було вирішено відзначити посла Японії Тоічі Саката відзнакою «За заслуги перед міською громадою», – зазначив Михайло Сімашкевич.

Новини по темі

Back to top button