Інциденти

Відбулося велике прибирання Кам’янця

Велике прибирання Кам'янця-Подільського

18 жовтня в Кам’янці-Подільському відбулося велике прибирання міста, організоване за ініціативи громадської організації «Чисті схили». Про це повідомляють у  міській раді.

Попри не зовсім сприятливі погодні умови, майже чотириста осіб все ж таки взялися за те, щоб зробити рідну домівку чистішою. Основними учасниками акції стали студенти навчальних закладів, які організовано збирали сміття в різних частинах міста.

Як повідомили організатори заходу, під час великого прибирання вдалося очистити від бруду парк біля міського Будинку культури, дендропарк, Смотрицький каньйон, територію біля Собору Олександра Невського, сквер Васильєва.

Долучилися до екологічного руху і скелелази, які працювали біля храму на Руських фільварках. Також учасники акції озеленили місто: висадили на території Лебединого озера 120 саджанців ялівцю. Після плідної роботи, всі учасники великого прибирання могли скуштувати смачної каші.

На цьому прибирання міста не завершується, адже учасники акції на зразок всесвітньовідомого флешмобу Ice Bucket Challenge, передали естафету своїм друзям та знайомим.

Новини по темі

Back to top button