Інциденти

Кам’янець-Подільський буде у потягах

Кам'янець-Подільський

Кам’янець-Подільський цього року, мабуть, чи не найбільше за всі попередні роки привертав до себе увагу головних телевізійних каналів. Про креативні сюжети міста знімали сюжети, на теренах Квітки на камені проводились зйомки найпопулярніших шоу та програм, було презентовано унікальний проект «Таємниці мого міста», який відкриває справжні потаємні моменти з життя відомих особистостей та їхнього перебування в Кам’янці-Подільському.

Як повідомляють у Кам’янець-Подільській міській раді, ще одною новиною кам’янчан порадувала «Укрзалізниця», представники якої звернулися до міської влади з проханням надати відеоматеріали про Кам’янець-Подільський для трансляції їх у потягах. Мета започаткованого проекту «Укрзалізниці» – популяризація культурних надбань та унікальних куточків нашої держави, а також підвищення патріотичних почуттів українців.

Пізнавально-розважальні відео про Кам’янець відібрані та передані для подальшого використання. Відтак, пасажири всієї України матимуть можливість ознайомитися з історією та сьогоденням нашого краю.

Фото Олега СІНЬКОВА.

Новини по темі

Back to top button