Кам'янець-Подільський

ІІІ Форум з організаційного розвитку

3-4 грудня у Києві відбувся ІІІ Форум з організаційного розвитку, який зібрав понад 800 учасників. Серед них представники громадських та благодійних організацій, донорських структур, бізнесу, органів державної та місцевої влади – усі, кого цікавить, як громадський рух України може стати сильнішим, впливовішим та професійнішим. Цього року учасники зібрання обговорили тему «Культура миру: як громадські організації можуть розвинути свої спроможності діалогу та лідерства змін для розбудови і утвердження культури миру в Україні».

Кам’янець-Подільський на Форумі з організаційного розвитку презентував Андрій Заєць – голова ГО «Ініціатива & Розвиток».

– За результатами 2 відбіркових турів від «NGO Market» громадську організацію «Ініціатива & Розвиток» відібрали до 20-ки кращих та запросили прийняти участь у виставці топ-проектів Форуму, виділивши для цього презентаційний стенд. – розповідає Андрій.

Під час Форуму відомий у Кам’янці активіст та режисер завів багато цікавих знайомств. Зокрема, з організаторами із Києва, керівниками різноманітних структур та організацій, ІТ-шниками з Луцька, які розробили портал для вирішення проблем громади і влади. Як зазначає кам’янчанин, з лучанами вдалось домовитись про те, що Кам’янець-Подільський стане другим містом в реалізації такого проекту. Нагадаємо, що влітку Андрій Заєць презентував громаді міста подібний проект – «Громадська ініціатива».

Окрім того, Андрію вдалося поспілкуватися з організатором «SOS-Краматорськ» (КМГО «Фонд розвитку громади»), які зацікавилися нашим містом. Не оминув голова ГО «Ініціатива & Розвиток» і нагоди поговорити про діяльність громадських організацій з іноземцями.

– Під час ІІІ Форуму з організаційного розвитку відбулись виставки-ярмарки компаній та організацій, що надають освітні послуги та допомагають громадському сектору підвищувати свою життєздатність, користуються незмінною популярністю. Цікавим був захід «Кава з донором». Це – унікальний формат, який вперше презентували на Форумі. Представники громадських та благодійних організацій мали змогу випити кави і неформально поспілкуватись з представниками донорських структур та міжнародних ініціатив, які представлені в Україні.

Запам’ятався для мене і майстер-клас від Громадського телебачення із Анастасією Станко та командою, яка залишається за кадром. Вони розповіли про те, як працюють над рубриками, які перспективи суспільного мовлення та громадського телебачення, а також про те, що потрібно робити, якщо створюєш подіний проект. – ділиться враженнями Андрій Заєць.

Новини по темі

Back to top button