Інциденти

«Кур’єрська доставка» змінюється

З метою підвищення якості надання послуг та покращення комунікації з клієнтом, «Укрпошта» кардинально змінює рівень надання послуги «Кур’єрська доставка». Відтепер клієнт може отримувати відправлення як у відділеннях поштового зв’язку, так і з доставкою додому/до офісу.

«Прагнучи досягти прогресу в ключових сферах діяльності компанії, ми створюємо міцний фундамент для побудови майбутнього «Укрпошти», – зазначає в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук. – Національному оператору поштового зв’язку необхідно повернути лідерські позиції на ринку, для чого сьогодні запроваджується зручна й прозора політика з чіткими термінами доставки, фіксованими тарифами, доступною «кур’єрською милею».

Як інформує Урядовий портал, у кожній регіональній дирекції «Укрпошти» створюється «Центр управління», завдяки яким контролюватиметься весь технологічний процес приймання, проходження та вручення відправлень кур’єрської доставки у межах області (населених пунктів). Це в свою чергу сприятиме суттєвому підвищенню ефективності надання послуги, що відповідатиме очікуванням клієнта.

Листоношами «Укрпошти» доставлятимуться відправлення з сервісом «Кур’єрська доставка» в будь-якому сільському населеному пункті. У містах доставка здійснюватиметься кур’єрами.

Крім того, для послуги доопрацьовано програмне забезпечення, завдяки чому товар можна буде переадресувати на іншу адресу, у разі відсутності клієнта вдома. У рамках проекту передбачено також інформування клієнтів про статус виконання замовлень, узгодження часу та місця доставки тощо.

Новини по темі

Back to top button