Суспільство

«Кур’єрська доставка» змінюється

З метою підвищення якості надання послуг та покращення комунікації з клієнтом, «Укрпошта» кардинально змінює рівень надання послуги «Кур’єрська доставка». Відтепер клієнт може отримувати відправлення як у відділеннях поштового зв’язку, так і з доставкою додому/до офісу.

«Прагнучи досягти прогресу в ключових сферах діяльності компанії, ми створюємо міцний фундамент для побудови майбутнього «Укрпошти», – зазначає в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук. – Національному оператору поштового зв’язку необхідно повернути лідерські позиції на ринку, для чого сьогодні запроваджується зручна й прозора політика з чіткими термінами доставки, фіксованими тарифами, доступною «кур’єрською милею».

Як інформує Урядовий портал, у кожній регіональній дирекції «Укрпошти» створюється «Центр управління», завдяки яким контролюватиметься весь технологічний процес приймання, проходження та вручення відправлень кур’єрської доставки у межах області (населених пунктів). Це в свою чергу сприятиме суттєвому підвищенню ефективності надання послуги, що відповідатиме очікуванням клієнта.

Листоношами «Укрпошти» доставлятимуться відправлення з сервісом «Кур’єрська доставка» в будь-якому сільському населеному пункті. У містах доставка здійснюватиметься кур’єрами.

Крім того, для послуги доопрацьовано програмне забезпечення, завдяки чому товар можна буде переадресувати на іншу адресу, у разі відсутності клієнта вдома. У рамках проекту передбачено також інформування клієнтів про статус виконання замовлень, узгодження часу та місця доставки тощо.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button