Події

Кам’янчани пройшли Маршем миру

Марш миру

Вісімнадцятого січня кам’янчани приєдналися до Всеукраїнського Маршу миру, вшанувавши пам’ять загиблих під Волновахою та усіх, хто загинув в зоні АТО.

Як інформують у прес-службі Кам’янець-Подільської мської ради, більше тисячі кам’янчан приєдналися до Маршу миру і пройшли від майдану Відродження до пам’ятника Тарасу Шевченку, щоб вкотре сказати своє «ні» війні на українській землі.

І діти, і дорослі долучилися до акції, щоб вшанувати пам’ять людей, які стали жертвами військових дій на сході України. Під час заходу усіх загиблих за час конфлікту згадали хвилиною мовчання.

Народний депутат України Володимир Мельниченко подякував усім хто прийшов, щоб продемонструвати свою позицію за єдність України та вшанувати тих, хто назавжди відійшов у вічність.

«Разом ми переможемо, бо у нас є віра та єдність, а це найголовніше» – наголосив  Володимир Володимирович.

Від імені міського голови Михайла Сімашкевича звернувся до кам’янчан його заступник Василь Сукач: «Дякуємо кожній  кам’янецькій родині, яка прийшла сьогодні і продемонструвала свою небайдужість до того, що від рук терористів гинуть мирні жителі. Ми – єдина нація, і біль тих хто на сході – це наш біль».

Під час акції відбувся також збір коштів для військових, які захищають наш мир.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button