Інциденти

Вшанували воїнів-афганців

Вшанували воїнів-афганців

Щороку 15 лютого Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав. Не оминула і кам’янчан війна в Афганістані, яка залишила свій гіркий слід на їхніх долях.

Як повідомляють у Кам’янець-Подільській міській раді, з нагоди річниці виведення радянських військ з Афганістану в місті відбулися  заходи, на яких відзначили мужність та героїзм воїнів-афганців та тих, хто впродовж останнього року захищає Україну від агресора.

На території військової частини кам’янчани поклали квіти до Меморіалу випускникам військового училища, які загинули в Афганістані упродовж 1979-1989 років. Після цього відбулася хода до скверу Молодіжного, на території якого знаходиться пам’ятник загиблим воїнам-інтернаціоналістам «Зруйнований храм людської душі», де відбувся мітинг.

Звернувся до присутніх з нагоди річниці виведення радянських військ з Афганістану міський голова Михайло Сімашкевич: «Афганська війна стала однією із найгіркіших та найкривавіших сторінок історії. На жаль, сьогодні доводиться нашим синам воювати і на рідній землі, відстоюючи мир та єдність України. Ви, як ніхто знаєте справжню ціну війни та миру і розумієте тих, хто і вдень,  і вночі захищає наш спокій. Дякуємо вам за плідну громадську роботу, за допомогу учасникам АТО та небайдужість до майбутнього рідного міста і  держави. Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, душевного спокою. Молімося разом за мир в нашій державі та світі».

За активну громадянську позицію, значний внесок у розвиток ветеранського і волонтерського руху та з нагоди 26-ї річниці виведення військ з Афганістану, очільник  міста нагородив грамотами виконавчого комітету міської ради членів Кам’янець-Подільської міської спілки ветеранів Афганістану: Михайла Джуса, Володимира Войцеховського, Валентина Кособуцького та Владислава Сторожука.

Від імені депутата Верховної Ради України Володимира Мельниченка начальник управління освіти і науки Світлана Старченко подякувала  воїнам-афганцям за їхній героїзм і мужність та вручила грамоти народного депутата найактивнішим членам спілки ветеранів Афганістану.

Звернулися до учасників мітингу також перший заступник голови РДА Анатолій Кріль, голова Кам’янець-Подільської міської спілки ветеранів Афганістану Володимир Дудко та член вищеназваної організації Володимир Кудря.

Завершився захід покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

Вшанували воїнів-афганців

Вшанували воїнів-афганців

Related Articles

Back to top button