ІнцидентиКам'янець-Подільський

Кам’янчани обирають проект для фінансування з Громадського бюджету в 2019 році

Громадський проект (2019)14 листопада під головуванням міського голови Кам’янця-Подільського Михайла Сімашкевича відбулося засідання Координаційної ради з питань Громадського бюджету щодо фінансування проектів у 2019 році, які надійшли від громадян міста.

На порядку денному Координаційна рада розглянула два питання: «Розгляд проектів, поданих громадянами міста, на фінансування з «Громадського бюджету» у 2019 році та висновків до них (наданих структурними підрозділами) із запрошенням авторів», «Затвердження проектів, що допускаються до голосування».

Проекти, в яких передбачалася лише закупівля матеріалів та обладнання громадськими організаціями, були відхилені, адже відповідно до ст. 91 Буджетного кодексу України, фінансову допомогу дозволяється надавати лише ветеранським організаціям.

Таким чином до голосування в рамках Громадського бюджету допущено 6 проектів. Більш детально з ними можна ознайомитися, натиснувши на назву того чи іншого проекту:

«Дитячий спортивний майданчик» (вул. Гагаріна, 89).

«Облаштування майданчика для ВМХ та скейт стилів катання» (за майданчиком для міні-футболу в парку «Героїв Євромайдану»);

«Виготовлення елементів конструкцій для облаштування траси даунхіл, фрірайт дисциплін» (в парку «Героїв Євромайдану»);

«Європейське містечко» (вул. Злагоди, 27-б, поряд з ЗОШ №11);

«Придбання та встановлення дитячого ігрового комплексу та благоустрій прилеглої території в дворі житлового будинку по вул. Гагаріна, 13»;

«Спортивний майданчик «Скажемо спорту – ТАК» (спортивний майданчик ЗОШ №1).

Тож міська рада Кам’янця-Подільського та колектив «7 днів» запрошують громаду міста долучитися до визначення переможців. ЗРОБИМО МІСТО КРАЩИМ!

Проголосувати за один із презентованих проектів можна за наступним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf5Awx5VewHbpl56AhuBR_Hv79eltkTVuWK5wrLySU5eQlmWg/viewform.

Фото zyteli.com.

Новини по темі

Back to top button