Кам'янець-Подільський

Боєприпаси знову нагадали про себе

Боєприпаси знову нагадали про себе

26 лютого сапери групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області знищили два боєприпаси часів Другої Світової війни, що були виявлені напередодні.

Як зазначають в ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, о 16:00 годині була знищена 82-міліметрова мінометна міна, що була виявлена 25 лютого під час проведення вирубки чагарнику поблизу залізничного перегону в м. Шепетівка, а о 17:00 годині – ручна граната Ф-1, на яку натрапив напередодні житель с. Городище Шепетівського району поблизу ставка. Про місце знаходження снарядів мешканці повідомили на пункт зв’язку 21-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Шепетівка.

Шановні громадяни! Дотримуйтеся правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Ні в якому разі не беріть їх до рук, не переносьте, не розбирайте, тим більше не кидайте їх у багаття – це дуже небезпечно. Негайно повідомте про небезпечну знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону – 101!

Новини по темі

Back to top button