Суспільство

Відбулися збори голів ОСББ

Відбулися збори голів ОСББ

Двадцять п’ятого лютого в сесійній залі Кам’янець-Подільської міськради відбулася зустріч голів ОСББ міста із заступником міського голови Сергієм Бабієм, представниками Податкової інспекції та окремих структурних підрозділів виконавчого комітету.

Як повідомляє прес-служба міської ради, учасники зібрання обговорили Програму «Сприяння створенню та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Кам’янці-Подільському на 2011-2015 роки».

Заступник міського голови Сергій Бабій поінформував про три нові проекти, які планує реалізовувати міська рада в поточному році за прикладом «Теплого дому», тобто співфінансування виконання робіт 50 на 50. Передбачені за такою схемою такі Програми: ремонт внутрішньобудинкових мереж у підвалах, встановлення будинкових засобів обліку теплової енергії з дистанційною передачею та ремонт внутрішньо будинкових проїздів.

Також голови ОСББ спільно з представником Податкової інспекції та начальником відділу Держземагентства у Кам’янці-Подільському Віктором Кравчуком обговорили шляхи вирішення сплати оренди за землю у зв’язку з новими змінами, внесеними до Податкового кодексу. Згідно цих нововведень, плата значно збільшилася. Тому міська рада шукає шляхи як допомогти населенню.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button