Інциденти

Відбулися збори голів ОСББ

Відбулися збори голів ОСББ

Двадцять п’ятого лютого в сесійній залі Кам’янець-Подільської міськради відбулася зустріч голів ОСББ міста із заступником міського голови Сергієм Бабієм, представниками Податкової інспекції та окремих структурних підрозділів виконавчого комітету.

Як повідомляє прес-служба міської ради, учасники зібрання обговорили Програму «Сприяння створенню та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Кам’янці-Подільському на 2011-2015 роки».

Заступник міського голови Сергій Бабій поінформував про три нові проекти, які планує реалізовувати міська рада в поточному році за прикладом «Теплого дому», тобто співфінансування виконання робіт 50 на 50. Передбачені за такою схемою такі Програми: ремонт внутрішньобудинкових мереж у підвалах, встановлення будинкових засобів обліку теплової енергії з дистанційною передачею та ремонт внутрішньо будинкових проїздів.

Також голови ОСББ спільно з представником Податкової інспекції та начальником відділу Держземагентства у Кам’янці-Подільському Віктором Кравчуком обговорили шляхи вирішення сплати оренди за землю у зв’язку з новими змінами, внесеними до Податкового кодексу. Згідно цих нововведень, плата значно збільшилася. Тому міська рада шукає шляхи як допомогти населенню.

Новини по темі

Back to top button